Stravovací
plánČo obsahuje stravovací plán?


úvod do výživy,

vysvetlenie pojmov ohľadom výživy,

základy výživy,

analýza výsledkov (kcal, BMI, BMR),

vysvetlenie stravovacieho plánu,

doplnky stravy,

tabuľka úspechov a neúspechov,

nákupný zoznam,

motivačné citáty,

vysvetlenie princípu 80/20,

rady, tipy a pokyny,

online coaching.


Cena: *
80,- € / 2000,- Kč
* pre ľudí s potravinovými alergiami, intoleranciami, diabetikov alebo pre vegánov či vegetariánov platí cena 90,- € / 2250,- Kč
Cena (knižná forma) *
100,-€ / 2500,- Kč
* pre ľudí s potravinovými alergiami, intoleranciami, diabetikov alebo pre vegánov či vegetariánov platí cena 110,- € / 2750,- Kč

Keď sa stanete mojim klientom, tak až dovtedy dokým nedosiahnete svoj cieľ. Budeme stále spolu komunikovať cez email, budeme spoločne zaznamenávať pokroky a poprípade meniť stravovací plán. Všetko máte už v cene stravovacieho plánu. O svojich klientov sa neustále starám, pretože to nikdy nekončí tým, že zašlem len stravovací plán ale budem vám stále robiť online coaching.

Vďaka môjmu stravovaciemu plánu sa naučíte neskôr už aj sami kombinovať potraviny a tvoriť recepty. Môžete sa podľa neho stravovať aj stále.

Stravovací plán neobsahuje žiadne špeciálne potraviny z bio obchodov, ale práve naopak obsahuje bežne dostupné potraviny. Recepty v stravovacom pláne nie sú náročné na prípravu.

Máte tam odporučené aj výživové doplnky, pretože vám vedia pomôcť rýchlejšie dosiahnuť váš výsledok. Doplnky sa objednávajú cez mňa a vždy vám aj pomôžem s výberom.

Každý deň si môžete vybrať na čo budete mať chuť a po mesiaci môžete nabehnúť na princíp 80/20 čo znamená, že 80% budete jesť zdravo a 20% si doprajete na čo budete mať chuť a pritom stále dosiahnete svoj cieľ.

Klasický stravovací plán zostavím do 7 dní, stravovací plán v knižnej forme do 14 dní od prijatia platby. Celý stravovací plán vytvorím na základe vašich odpovedí a na základe mojich výpočtov.

Pomôžem každému, kto chce schudnúť, nabrať alebo váhu jednoducho udržať a žiť zdravý životný štýl. Stravovacie plány robím aj pre ľudí s rôznymi intoleranciami či vegánov alebo vegetariánov.

Prihlásenie

Stratili ste heslo?